Přihlášení pro rodiče
a do administrace:

Maňáskové divadlo Šikulka - FOTKY

Maňáskové divadlo Šikulka - FOTKY Ahoj děti, vážení rodiče,
podívejte se na fotky z dnešního vystoupení Maňáskového divadla Šikulky. Moc se nám to líbilo a tšíme se na další divadelní zážitek.

Hudební pohádka O perníkové chaloupce - ZRUŠENO!!!

15.09. 2022
Hudební pohádka O perníkové chaloupce - ZRUŠENO!!!Vážení rodiče,
z důvodu velké nemocnosti dětí v naší školce byla zrušena hudební pohádka O perníkové chaloupce v níže avizovaném termínu.

Velice se omlouváme Vám i Vašim dětěm, pokusíme se dohodnout náhradní termín, o kterém Vás budeme včas informovat. V opačném případě se domluvíme na vrácení vybrané finanční částky.

Ve čtvrtek 15. září uvidíme v naší školce hudební pohádku O perníkové chaloupce v podání muzikantů Musica animae. Rozsah hudebního vystoupení je přibližně 45 minut. Na hudební zpracování pohádky se moc těšíme. Společně si zopakujeme příběh o dětech, které zabloudily k perníkové chaloupce a s odvahou našly cestu zpět domů. Věříme, že se nám hudební podání pohádky bude líbit a určitě si i zazpíváme.

Podrobnější informace ohledně platby za hudební vystoupení najdete na informační tabuli v mateřské školce nebo také u paní učitelky.

Těšíme se na společný zážitek. Vaše paní učitelky.

Maňáskové divadlo Šikulka

21.09. 2022
Maňáskové divadlo ŠikulkaVážení rodiče a mílé děti,
ve středu 21. září do naší školky zavítá Maňáskové divadlo Šikulka. Uvidíme pásmo pohádek o kamarádech a přátelství. Maňásková vystoupení jsou zpracována do nejmenších detailů. Pohádky mají výchovný charakter a jsou vyprávěny jemně a citlivě. Vystoupení je obohaceno o hudební program.
Informace ohledně platby budou uveřejněny na nástěnce školky. Na Vaše případné dotazy odpoví také paní učitelky.

Těšíme se na společný krásný zážitek a spoustu zábavy. Vaše paní učitelky.

Mateřská školka Velké Hostěrádky

Created by © 2014 - 2022 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek webdesign